HOMEOPATICKÁ LEKÁRNIČKA

Homeopatická lekárnička  na cesty, do kabelky, v domácnosti.

 Zdravie-Eko Vám odporúča homeopatickú lekárničku, ktorá má pri správnom skladovaní /mimo elektromagnetického žiarenia/ prakticky neobmedzenú trvanlivosť, čo znamená, že lieky nepodliehajú expirácii. Táto lekárnička je preto investíciou na celý život, ktorá sa naozaj vyplatí.

 

Pozostáva  z viaczložkových a jednozložkových liekov s pridaním záchranných  Bachových kvapiek a homeo masti  v elegantnom púzdre z pravej kože.

 

Obsah  lekárničky:

 Homeokomplexy – viaczložkové  homeopatické lieky / HK/:

 • HK Arnica – liečba pri poraneniach, úrazoch, zlomeninách, krvácaniach, podvrtnutiach  -  /viď.príbalový leták/

 • HK Aconitum – liečba horúčky, chrípky/viď.príbalový leták/

 • HK Myristica – liečba zápalov hrdla, bolestivé prehĺtanie, angína, zápal dutín /viď.príbalový leták/

 • HK Allium Cepa – liečba nádchy, prechladnutia, prínosových dutín, alergickej nádchy/viď.príbalový leták/

Jednozložkové homeopatické lieky:

 • Arnica 30CH
  základný homeopatický liek
  , jeden z najdôležitejších liekov na emočný šok pri akomkoľvek zranení, či nehode – ihneď podajte. Zabránite tak traume, tvorbe modrín, krvácaniu. Vhodná na pomliaždeniny,podliatiny, vyvrtnutia, zlomeniny, Použite pred každou operáciou, extrakciou zuba a pod. 1 dávka pred zákrokom, po zákroku najmenej 3 dávky Arniky 30CH. Vhodná aj na svalovú bolesť pri športe.

 • NUX VOMICA 9 CH
  vhodná pri nevoľnosti z prejedenia, diétnej chyby, nadmerného množstvu alkoholu/opica/, kávy, fajčenia. Pacient nemôže spať, je popudlivý ,môžu byť kŕče v žalúdku, nestrávená potrava ťaží žalúdok. Podajte ihneď niekoľko dávok až do úľavy, / cca 1x za 15 min. /pri zlepšení  intervaly predlžujte . Použite aj Bachove kvapky  Rescue remedy.

 • Apis 30 CH
  liek na poštípanie hmyzom, kde vzniká silná reakcia./Napr. na poštípanie včelou s následným opuchom , sťaženým dýchaním až  sklonom k  anafylaktickému šoku. / Použite pred príchodom lekára. Typická reakcia je silný opuch, začervenanie, pálenie, svrbenie. Ďaľším použitím je alergia na slnko , potraviny s následným výsevom červených opuchnutých , svrbiacich vyrážok na koži. Slnečný úpal, poštípanie komármi...

 • Rescue Remedy Bachove kvapky – záchranné kvapky. Podajte priamo pod jazyk 1-2 kvapky.
  Tieto kvapky noste vždy pri sebe v kabelke alebo  v aute
  . Majú všestranné  použitie a sú neoceniteľné pri udalostiach  ako je -  úraz, panika, strach, zľaknutie, nevoľnosť, srdcový kolaps, skúška – tréma, stres v práci, pohreb, rozvodové pojednávanie , návšteva zubára, bolestivé vyšetrenie u lekára a v nemocnici, nekontrolovaný plač u detí, hystéria, tesne po očkovaní . Sú vhodné aj pre deti a novorodencov, tehotné ženy. Ihneď podajte pod jazyk 1-2 kvapky – dávky môžete opakovať. Nastoľujú psychickú rovnováhu pri vypätých alebo náhlych situáciách. Pri drobných poraneniach nakvapkajte priamo na ranu, na poštípanie , odreninu a pod.

 • Masť Cicaderma
  Neoceniteľná pri popáleninách, uštipnutí hmyzom, odreninách , povrchových ranách, podráždení kože, pri spálení od slnka. Nevyvoláva alergickú reakciu.

 • Súčasťou lekárničky je podrobný návod  na použitie

Pri dlhotrvajúcich akútnych   ako aj chronických ochoreniach / astma, dna, cukrovka, reuma, epilepsia, alergie, oslabená imunita, vysoký krvný tlak...../  sa poraďte so svojim homeopatom, ktorý pre vás vyberie najvhodnejší liekAko používať homeopatické lieky:

-          pred užitím homopatického lieku nejedzte a nepite aspoň 10 minút / neplatí pri náhlej situácii ako je úraz a pod./

-          1 dávka = 1 Gulička lieku . Podajte pod jazyk a nechajte voľne rozpustiť./ je zbytočné užívať viac guličiek, liečebný účinok je rovnaký/

-          pri akútnej situácii môžete podanie lieku opakovať v rýchlych intervaloch

         /raz za 15-30 min / pri zlepšení stavu intervaly predlžujte.

-          lieky udržujte mimo elektromagnetichého žiarenia / mobilný telefón, TV, PC /

-          lieky nepodliehajú expirácii!!! Môžete ich používať  neobmedzene dlhú dobu – budú fungovať bezchybne.


Naučte sa aj vy používať a predpisovať bežné homeopatické lieky sami


KURZY HOMEOPATICKEJ SAMOLIEČBY


"MISIA HOMEOPATIA"


ďalší 5-mesačný  kurz s atraktívnymi bonusmi začína 

vo februári 2017!!!!


Nauč sa byť nezávislým:

 - Homeopatiou

- Bachovou terapiou

-Tréningom osobnostného rozvoja

v jednom!!!!!


"Život vo vlastných rukách."