O NÁS


Homeopat  Ing. Soňa Koyšová, SAKHom. 
s dlhoročnou praxou

získala vzdelanie v obore homeopatia  absolvovaním
4- ročného štúdia na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie v Bratislave,  ako i absolvovaním seminárov  renomovaných zahraničných lektorov –  Jana Scholtena z Holandska, Kima Eliu z USA, Crisa Kurza z Rakúska,  Jimiho Wollumbina z Austálie, Willa Taylora z USA, Louisa Kleina z Kanady, bratov Sanjaya a Yogesha Sehgalovcov a Mahesha Gandhiho z Indie a ďalších.  Pravidelne sa naďalej vzdeláva a navštevuje semináre poriadané SAKH v Bratislave a v zahraničí, ako i letné homeopatické školy. Pôsobí a aktívne pracuje aj ako člen Dozornej rady Slovenskej komory homeopatov.

 Liečba homeopatiou je moja veľká vášeň, mám to šťastie, že moja práca je aj moje potešenie. V spolupráci so Slovenskou akadémiou klasickej homeopatie organizujem aj KURZY homeopatie,/ viď podstránka/ kde vyučujem základy homeopatie tak, aby  ich široká verejnosť vedela ihneď použiť v praxi. Namiesto teórií  prednášame praktické použiteľné rady ako postupovať, aby ste sa aj vy dokázali liečiť sami bez návštevy odborníkov a stali sa nezávislými od pomoci iných. Dostala som aj príležitosť prednášať študentom homeopatie na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie (SAKH), ktorá vzdeláva budúcich homeopatov a kde som im viackrát priblížila úspešné prípady vyliečených pacientov z mojej praxe. 

Za roky praxe prešli mojou ambulanciou stovky pacientov, od novorodeniatok, cez teenagerov, dospelých aj starších, ktorí potrebovali pomôcť s najrôznejšími diagnózami. Veľmi rada a veľa liečim deti a darí sa mi s nimi. Často liečim celé rodiny, aj niekoľko generácií. Niektorí pacienti sa stali aj mojimi priateľmi či dobrými známymi. Vzťah homeopat –pacient môže byť veľmi dôverný, celkom iný, ako u klasického lekára, nakoľko pri vyšetrení sa podrobne zaujímam o pacientov život, jeho vzťahy, lásky, koníčky , detstvo – nielen o jeho telesné ochorenie.


POSKYTOVANÉ SLUŽBY:

 • vyšetrenie a liečbu HOMEOPATIOU
 • vyšetrenie a liečbu BACHOVOU  kvetovou terapiou
 • Polročná škola homeopatie


  "MISIA HOMEOPATIA"

   s atraktívnymi bonusmi ( v hodnote 200 €) ZDARMA !!!!


  Nauč sa byť nezávislým:

   - Homeopatiou

  - Bachovou terapiou

  -Tréningom osobnostného rozvoja

  v jednom!!!!!


  "Život vo vlastných rukách."

  

 

Prevádzkové  hodiny: Pondelok až Piatok: 9:00 – 18.00 na objednávku

Konzultácie aj : telefonicky  0905/ 810 843 alebo mailom sona.koysova@gmail.com,    skype-sona.koysova - v tomto prípade je úhrada bankovým prevodom

 

Kontakt: 0905/810 843

Centrum Homeopatie

Ing. Koyšová Soňa, SAKHom - diplomovaný homeopat

Mliekarenská 10 – ordinácia - budova COOP Product

82100 Bratislava Ružinov

 

Telefón: 0905/810 843

 E mail: sona.koysova@gmail.com,

 Skype: sona.koysova

Podstránky (1): Fotogaléria